Przesunięty przez: Dixi 22 Listopad 2009, 19:55 |
[E12 520] moja e12 |
| Autor |
Wiadomość |
lipae30

Nadwozie: E12
Model: 520
Silnik: m20
Rok produkcji: 1979
Dołączył: 18 Wrz 2008 Posty: 11 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 13:15 [E12 520] moja e12
Imię: witek |
|
|
| e30 |
| |
|
|
|
 |
Klimas

Nadwozie: E12
Model: 525
Silnik: M30
Rok produkcji: 1974
Dołączył: 28 Lut 2007 Posty: 47 Skąd: Brzeziny k. Łodzi
|
Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 13:22
Imię: Klimas |
|
|
Gratulacje, wygląda na bardzo ładnie utrzymany egzemplarz. Prezentuje się świetnie.
Podaj więcej szczegółów, w jakim faktycznie jest stanie i obiecaj, że nie będziesz jej przerabiał :-D |
|
|
|
 |
lipae30

Nadwozie: E12
Model: 520
Silnik: m20
Rok produkcji: 1979
Dołączył: 18 Wrz 2008 Posty: 11 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 13:32
Imię: witek |
|
|
| po |
| |
|
|
|
 |
bubaspaxx
rekin
Nadwozie: Exx
Model: E21 320
Silnik: m20b20
Rok produkcji: 1980
Dołączył: 23 Wrz 2007 Posty: 143 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 14:41
Imię: Kuba |
|
|
Witam.auto znam z ogłoszeń.nie jest to to czerwo 520 które oglądałem w sosonowcu.. :-)Twoja BMW pięknie się prezentuje.Co do części.Filtr jest ogólno dostępny ok 50zł za mann'a lub knecht'a.Co do gaźnika,kupisz urzywke,o ile będzie działać nie wiadomo ile pochodzi-czy nie jest przytarty na przepystnicach itp itp problemów od groma.Ja zrobiłem tak:po tym jak na alledrogo jakiś gość zaproponował mi "dobrą urzywkę"wydłubany chyba ze śmieci bo napewno nie wyjęty z auta,zawiozłem swoje 4a1 do regeneracji i tak na nowych dyszach,nowych uszczelkach,rozebrany w śróbke i złożony od poczatku 300zł.
oto on :
http://img242.imageshack....dsci0594qa6.jpg |
_________________ shark |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:27
Imię: Messsad |
|
|
| XIII |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:28
Imię: Messsad |
|
|
| 49.6 |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:29
Imię: Messsad |
|
|
| Bett |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:31
Imię: Messsad |
|
|
| Bett |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:32
Imię: Messsad |
|
|
| Blaw |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:33
Imię: Messsad |
|
|
| Paul |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:34
Imię: Messsad |
|
|
| Inke |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:35
Imię: Messsad |
|
|
| Dona |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:36
Imię: Messsad |
|
|
| Alis |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:37
Imię: Messsad |
|
|
| Vive |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:38
Imię: Messsad |
|
|
| Nina |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:40
Imię: Messsad |
|
|
| Prov |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:41
Imię: Messsad |
|
|
| Wisa |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:42
Imię: Messsad |
|
|
| Ster |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:43
Imię: Messsad |
|
|
| Comp |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:44
Imię: Messsad |
|
|
| Niss |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:45
Imię: Messsad |
|
|
| Atla |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:46
Imię: Messsad |
|
|
| Deko |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:47
Imię: Messsad |
|
|
| Atla |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:48
Imię: Messsad |
|
|
| Stel |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:50
Imię: Messsad |
|
|
| Dalv |
|
|
|
 |
yondo
Nadwozie: E12
Model: 123
Silnik: 123
Rok produkcji: 1988
Dołączył: 26 Gru 2025 Posty: 2820 Skąd: TBS
|
Wysłany: 4 Kwiecień 2026, 18:51
Imię: Messsad |
|
|
| IMAX |
|
|
|
 |
|
|