E12-E28 Strona Główna E12-E28
Forum posiadaczy i miłosników BMW E12 i BMW E28

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Filmik z IV Ogólnopolskiego Zlotu e12-e28.pl - MAŁKINIA 2014 - http://vimeo.com/102914979

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dixi
22 Listopad 2009, 19:50
[E28 524td] Bunia
Autor Wiadomość
Slaw. 

Nadwozie: E28
Model: 525e
Silnik: 2674 M20B27
Rok produkcji: 1985
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 188
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25 Kwiecień 2009, 21:52   [E28 524td] Bunia
   Imię: Sławek


Zacznę tak: Samochodzik kupiłem od drugiego właściciela, który to był w jej posiadaniu 18 ostatnich lat! Właścicielem był pewien bardzo stary Pan który dbał o nią mechanicznie jak tylko mógł, w samochodzie nic nie stuka nie puka nie kopci nie leci, niestety ma on już sporo rdzy z którą niedługo będę walczył, konkretnie podłużnica, kielichy z przodu, podszybie przedniej szyby, minimalnie progi. Przednie błotniki od nowszej wersji (zaklejone dziury od kierunkowskazów), Przedni zderzak zamalowany, zderzak z tyłu lekko wgnieciony. Bunia ma oryginalny przebieg 270 tyś. km Każdy jakikolwiek element który się mógł gdzieś ukruszyć, ułamać dostałem wraz z samochodem :) Np nadłamany róg plastikowej pokrywki lampki podświetlenia w kabinie czy jeden plastik od nawiewu. Tapicerka w stanie ekstra, niebieska (siedzenie kierowcy trochę pod prute w dolnej lewej części, no ale...) Z elektrycznych spraw mam elektryczną antenę na bagażniku i elektryczne lusterka, wszystko ok:) W autku jest też szyberdach który się otwiera i nie cieknie:) Szyby dymione:) Zdjęcia zaraz. Wyprodukowana w ostatnich miesiącach 83r. Manualna skrzynia, hak. Była kiedyś malowana Ps. Alufelgi 83 rok... Tak jak autko:) Do autka dostałem książkę Sam Naprawiam Etzolda z milionem dodatkowych dopisków i kolorowych zakreśleń które dopisał poprzedni właściciel. Co wy na to?
  
 
 
     
Slaw. 

Nadwozie: E28
Model: 525e
Silnik: 2674 M20B27
Rok produkcji: 1985
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 188
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25 Kwiecień 2009, 22:52   
   Imię: Sławek


Foto:










Starałem się artystycznie:D
 
 
     
Beatles 
Mr Zielona Otchłań


Nadwozie: E28
Model: e28 520iA Lachssilber met.
Silnik: m20b20
Rok produkcji: 1987
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 2836
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 26 Kwiecień 2009, 08:38   
   Imię: Marcin


Uwielbiam ten kolor na e28, delphin to pierwszy rekin jakim jeździłem :-D
niekóre fotki mają naprawdę niezły klimat
ekstra auto :!:
_________________
Szczęśliwi spalania nie liczą!
 
 
     
Slaw. 

Nadwozie: E28
Model: 525e
Silnik: 2674 M20B27
Rok produkcji: 1985
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 188
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Kwiecień 2009, 21:52   
   Imię: Sławek


Patrze na zdjęcia mojego autka i do niektórych e28 na forum jeszcze jej daleko.... Ale już coraz, coraz lepiej :D Z uwagi że wiem że mechanicznie jest ok zaczynam zajmować się blacharką i kosmetyką :) 3 dni temu zakupiłem w fajnym stanie chromowany przedni zderzak (niestety dziadek teraźniejszy zamalował jakąś czarną farbą) i będę wymieniał, muszę jeszcze od wewnątrz go jakoś zabezpieczyć przed rdzą no i zakładam, obwódka wokoło przedniej i tylnej szyby też niestety jest maźnięta na czarno także spróbuje się jakoś tego pozbyć a jak nie to będę wymieniał na chromy:] Pod koniec miesiąca będe kombinował przy dzwonach i wszystkimi elementami ze rdzą, oby się udało wyprowadzić rudą...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,078 sekundy. Zapytań do SQL: 12